Atribuită
Cumpărare directă
format A3, digiprint, import, 115 - 250 g/mp, top 100 - 300 coli (functie de greutate), 2 top/set format A4 alb sau color, diverse texturi, top de la 100 coli, peste 250 g/mp, 2 top / set, profes. format A4 alb sau color, diverse texturi, 160 g / mp, 4 top / set, profesional quality FORMAT A3 , 120G /MPOFFSET DIGITAL / 250 COLI/TOP / 2 TOP / SET LIVRARE URGENTA
- Număr anunț
- DA25992796
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
- Furnizor / câștigător
- ELMEDCO S.R.L. (CUI 9147790)
- Cod CPV
- 22993200-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.250 RON
- Valoare atribuită
- 1.250 RON
- Data publicării
- 20.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.