Atribuită Cumpărare directă

1. HP-ProDesk 600 G2-sff-i5-6500-3200Mhz-8192Mb-SSD 240Gb-DVD-Soft Microsoft Windows 10 Professional MAR preinstalat+kit tastatura si mouse :6 buc 2. Hard Disk Drive portabil SEAGATE Expansion STEA2000400, 2TB, USB 3.0, negru:1 buc

Număr anunț
DA25980782
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL SCOLAR JUDETEAN ALBA (CUI 4562648)
Furnizor / câștigător
PROF COMPUTER CONSULTING S.R.L. (CUI 28667617)
Cod CPV
50300000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.880,50 RON
Valoare atribuită
14.880,50 RON
Data publicării
16.07.2020 00:00
Data finalizării
17.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.880,50 RON

din 14.880,50 RON estimat