Atribuită
Cumpărare directă
Lucrarile cuprind: desfacerea placajelor existente la scari, montarea de placaje noi din gresie ceramica pentru exterior. Muchiile treptelor vor fi protejate cu coltare metalice antiderapante. In pret sunt incluse materialul, manopera, utilajul si toate cheltuielile aferente acestora, exclusiv TVA. Lucrarea se masoara la metru patrat de placaje real executate.
- Număr anunț
- DA25993059
- Autoritate contractantă
- Orasul Avrig (CUI 4241087)
- Furnizor / câștigător
- FORESTA COM SRL (CUI 18622634)
- Cod CPV
- 45453100-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.499,08 RON
- Valoare atribuită
- 6.499,08 RON
- Data publicării
- 20.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.