Atribuită Cumpărare directă

1.CREION MECANIC ROTRING 07 3 buc. x 9,24 lei = 27,72 lei 2. MINE ROTRING 07 2B 15 set x 2,94 lei = 44,10 lei 3.PIX CORECTOR 8 ML 4 buc x 2,94 lei = 11,76 lei 4. AGRAFE BIROU 28 MM 100/CUTIE 20 cutii x 0,84 ;ei = 16,80 lei 5. PLASTILINA 6 CUL/SET 5 set x 2,10 lei = 10,5 lei 6. PIX SCHNEIDER SLIDER 0.6MM 5 buc x 15,13 lei = 75,65 lei 7. PIX SCHINEIDER SUPRIMO 0.4 MM 10 buc x 5,04 lei = 50,40 lei 8. PIX SCHINDER SLIDER XB 10 buc x 5,04 lei = 40,40 lei 9. LINER DACO 4 CUL/SET 2 set x 8,4 lei = 16,8 lei 10. LIPICI SOLID 21 G 5 buc x 2,52 lei = 12,6 lei 11. BANDA ADEZIVA 19*33 2 buc x 0,84 lei = 1,68 lei 12. CAPSATOR MIC 24/6 2 buc x 4,20 lei = 8,40 lei 13. INDIGOU PELIKAN 1 set x 26,89 lei = 26,89 lei 14. FOLIE PROTECTIE 1 set x 6,72 lei = 6,72 lei 15. INDEX AUTOADEZIV 45X12 CU DISPENCER 4 set x 3,78 lei = 15,12 lei 16. DOSAR PLASTIC CU CLEMA ROTATIVA 6 buc x 12,61 lei = 75,66 lei 17. DOSAR SIMPLU 10 BUC/SET 5 set x 21,01 lei = 105,05 lei 18. SFOARA BBC 10 buc x 3,36 lei = 33,60 lei 19. PLIC B4 AUTOADEZIV 10 BUC/SET 10 set x 3,36 lei = 33,60 lei 20. PLIC C5 DESCHIDERE LATURA MICA 2 cutii x 84,03 lei = 168,06 lei

Număr anunț
DA25988554
Autoritate contractantă
JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
Furnizor / câștigător
ROXI-COM SRL (CUI 5446536)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
791,51 RON
Valoare atribuită
791,51 RON
Data publicării
17.07.2020 00:00
Data finalizării
21.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

791,51 RON

din 791,51 RON estimat