Atribuită Cumpărare directă

incarcare freon 12000 btu-24000 btu

Număr anunț
DA26017527
Autoritate contractantă
OFICIUL DE STAT PENTRU INVENTII SI MARCI (CUI 4266081)
Furnizor / câștigător
EXPERT TOTAL VENT SRL (CUI 32756240)
Cod CPV
24951311-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
756,30 RON
Valoare atribuită
756,30 RON
Data publicării
23.07.2020 00:00
Data finalizării
27.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

756,30 RON

din 756,30 RON estimat