Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de retea virtuala privata (VPN) pentru o perioada de 12 luni. Punctele de lucru interconectate sunt: -ABA Siret, sediul central Bacau (VPN cu o latime de banda 20 Mbps). Punctele de lucru de la subunitati (VPN cu latime de banda 4 Mbps): SGA Bacau; SHI Pascani; SHI Siret; Retea VPN proiect ABAS-CJ Bacau. Toate locatiile au conexiunile efectuale astfel incat nu se vor percepe taxe suplimentare de instalare sau pentru echipamente
- Număr anunț
- DA25985560
- Autoritate contractantă
- Administratia Nationala "Apele Romane" - Administratia Bazinala de Apa Siret (CUI 18264854)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
- Cod CPV
- 72318000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 26.812,80 RON
- Valoare atribuită
- 26.812,80 RON
- Data publicării
- 17.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.