Atribuită Cumpărare directă

1. Set Clesti instalatii tip papagal – 3 buc, 150,00 lei 2. Set chei combinate- 3 buc, 150,00 le

Număr anunț
DA25999048
Autoritate contractantă
SENATUL ROMANIEI (CUI 4284070)
Furnizor / câștigător
M & M FRIMAR SRL (CUI 15290794)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
900 RON
Valoare atribuită
900 RON
Data publicării
20.07.2020 00:00
Data finalizării
21.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

900 RON

din 900 RON estimat