Atribuită Cumpărare directă

Servicii de reparare la autovehicule cf anunt nr. ADV1157647 din 10.07.2020, dupa cum urmeaza: 1) Servicii de reparații la ambulanța VW Transporter, serie șasiu: WV1ZZZ7HZBH133635, 1968 cmc, 103 KW, 3200 mma, 5 locuri, an fabricație: 2011 (înlocuire role, gresare și reglare balamale la ușa laterală) = 1 serviciu x 680,67 lei; 2) Servicii de reparații la autospeciala Mercedes-Benz, 638/1/VITO 110 CDTI, serie șasiu: WDF63809413444438, 2148 cmc, 75 KW, 2700 mma, 3 locuri, an fabricație: 2002 (înlocuire discuri de frână spate, plăcuțe frână spate, saboți frână de mână și amortizoare) = 1 serviciu x 1.287,40 lei.

Număr anunț
DA25985531
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "SEMENIC" CARAS SEVERIN (CUI 3472091)
Furnizor / câștigător
PALDYA SERVICE SRL (CUI 26233107)
Cod CPV
50112000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.968,07 RON
Valoare atribuită
1.968,07 RON
Data publicării
17.07.2020 00:00
Data finalizării
17.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.968,07 RON

din 1.968,07 RON estimat