Atribuită
Cumpărare directă
6 buc, statii de autobus care vor fi montate in Municipiul Resita, cartierele: - Moniom, Terova, Cuptoare, Secu - 1 buc. - Doman - 2 buc. Dimensiuni: 500cm x 150cm x 230cm Structura: lemn lamelar tratat pentru exterior Elemente de fixare: ansamble metalice zincate Elemente placare: lemn+ policarbonat tip IZOPOL MONOLIT+tabla pentru acoperire Accesorii: banca, cos pentru gunoi, panou informativ Transport si montaj
- Număr anunț
- DA25997180
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL RESITA (CUI 3228764)
- Furnizor / câștigător
- RUXION-STIL S.R.L. (CUI 2802213)
- Cod CPV
- 44212321-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 126.000 RON
- Valoare atribuită
- 126.000 RON
- Data publicării
- 20.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.