Atribuită Cumpărare directă

PHOENIX Asigurarea facultativă de incendiu şi alte riscuri, cu valabilitate 12 luni, astfel: - incepand cu 27.07.2020, pentru imobile Prima de asigurare

Număr anunț
DA25999776
Autoritate contractantă
Comuna Bazna (CUI 4307050)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66513200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.346,18 RON
Valoare atribuită
11.346,18 RON
Data publicării
21.07.2020 00:00
Data finalizării
21.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.346,18 RON

din 11.346,18 RON estimat