Atribuită
Cumpărare directă
OFERIM SERVICII DE CURATARE SI SLEFUIRE PARDOSELI DE MARMURA. PACHETUL INCLUDE SERVICII DE DECAPARE, CURATARE, LUSTRUIRE IN MAI MULTE ETAPE; ASPIRARE GENERALA CU ASPIRATOR PROFESIONAL; O CURATARE CU UN ECHIPAMENT PROFESIONAL, CU EFICACITATE MAXIMA, CU DETERGENT PROFESIONAL BAZAT PE ENZIME BIOLOGICE; DECAPARE CU ALT DETERGENT ENZIMATIC; SLEFUIRE/LUSTRUIRE IN CINCI PASI FOLOSIND CINCI PROCEDURI DE MARIMI DIFERITE; O ASPIRARE FINALA FOLOSIND UN ECHIPAMENT PROFESIONAL DE EXTRACTIE A APEI CARE LASA MARMURA USCATA SI LUCIOASA. PRETUL DE LUSTRUIRE SI SLEFUIRE MARMURA ESTE, PENTRU SUPRAFETE MAI MARI DE 500 MP, DE 16,66 LEI/MP.
- Număr anunț
- DA26010017
- Autoritate contractantă
- Biblioteca Judeteana Antim Ivireanul Valcea (CUI 2541193)
- Furnizor / câștigător
- COSMO SASO S.R.L. (CUI 40650681)
- Cod CPV
- 90910000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.996 RON
- Valoare atribuită
- 9.996 RON
- Data publicării
- 22.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.