Atribuită Cumpărare directă

Voucherele de vacanta pe suport electronic sunt reglementate de OUG 8/2009 privind acordarea voucherelor de vacanta si prin HG 215/2009 privind normele de aplicare a OUG 8/2009, cu modificarile si completarile ulterioare. Voucherele au termen de valabilitate de 1 an de la data emiterii. Conform legii, voucherul de vacanta este destinat exclusiv pentru achizitionarea de pachetele turistice pe teritoriul Romaniei care includ minim o noapte de cazare. Cardul de vacanta prezinta CIP si utilizeaza tehnolgia Contactless. Perioada de valabilitate a suportului electronic este de 5 ani. • Accesul gratuit la platforma online de comanda ce permite gestionarea comenzilor si descarcarea instant a facturii pro forma • Factura pe suport de hartie si factura electronica • Consultanta gratuita cu privire la aspecte fiscale. • Consultant dedicat si serviciu de call center pentru client. • Servicii de suport beneficiari: IVR (non-stop), call center, modul de chat • Acces gratuit la platforma online www.cardsodexo.ro si aplicatie de mobil Card Sodexo (disponibila pe Android si iOS) prin intermediul carora beneficiarii pot verifica soldul sau tranzactiile efectuate.

Număr anunț
DA25975545
Autoritate contractantă
ORASUL MIOVENI (CUI 4318199)
Furnizor / câștigător
SODEXO PASS ROMANIA (CUI 11071295)
Cod CPV
79823000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0,01 RON
Valoare atribuită
0,01 RON
Data publicării
15.07.2020 00:00
Data finalizării
16.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

0,01 RON

din 0,01 RON estimat