Atribuită Cumpărare directă

Troler spinner (4 roti) ce permit deplasarea pe orice directie fara a fi nevoie de inclinare Material ABS superusor, flexibil si rezistent Sistem de inchidere cu cifru Interior captusit in intregime si curele pentru fixarea hainelor Maner superior si lateral (pentru marimea mare si medie) retractabile si captusite pe interior pentru o manevrare placuta

Număr anunț
DA25970983
Autoritate contractantă
TEATRUL C.I.NOTTARA (CUI 4266634)
Furnizor / câștigător
AZAD ENTERPRISES SRL (CUI 6521504)
Cod CPV
18920000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
167,70 RON
Valoare atribuită
167,70 RON
Data publicării
15.07.2020 00:00
Data finalizării
17.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

167,70 RON

din 167,70 RON estimat