Atribuită
Cumpărare directă
Registru 100 file, format X4, hartie offset 70g, tiparit fata-verso, capsat, coperta mucava+imitatie piele, contracoperta hartie 160 g, inscriptionare coperta cu folio cu antetul institutiei cu auriu partea de sus a registrului, iar la mijloc tot cu auriu Ragistru Intrare-Iesire.
- Număr anunț
- DA25996980
- Autoritate contractantă
- JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
- Furnizor / câștigător
- VIGASO SRL (CUI 15353175)
- Cod CPV
- 22813000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 470,60 RON
- Valoare atribuită
- 470,60 RON
- Data publicării
- 20.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.