Atribuită Cumpărare directă

Janta auto 18 inchi pentru autoturismul Volkswagen Phaeton cu nr de identificare WVWZZZ3DZ88001119

Număr anunț
DA25988851
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL MANGALIA (CUI 4515255)
Furnizor / câștigător
AUTO PANG STORE SRL (CUI 37561746)
Cod CPV
34324000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.823,52 RON
Valoare atribuită
2.823,52 RON
Data publicării
17.07.2020 00:00
Data finalizării
20.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.823,52 RON

din 2.823,52 RON estimat