Atribuită
Cumpărare directă
Pachet papetarie consumabile alcatuit din:hartie xerox 30x15.13;dosar plastic 100x0.84;dosar carton 200x0.59;hartie color 2x42.02;carton color 2x52.52;plic C4 50x0.42;bibliorfat 20x6.72;folie documente A4 5x8.40;pix 30x0.84;pix pilot 5x10.50;rez pix pilot 3x20.17;lipici 6x5.04;capse 8x1.26;corector 3x7.56;agrafe 10x1.68
- Număr anunț
- DA25999326
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA BERVENI (CUI 17357319)
- Furnizor / câștigător
- TIMACO SRL (CUI 2385558)
- Cod CPV
- 30197000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.260,39 RON
- Valoare atribuită
- 1.260,39 RON
- Data publicării
- 20.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.