Atribuită Cumpărare directă

Conform caietului de sarcini atasat.

Număr anunț
DA25992190
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE CLUJ-NAPOCA (CUI 4426336)
Furnizor / câștigător
TOP TECH (CUI 2114184)
Cod CPV
30233000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
46.579,96 RON
Valoare atribuită
46.579,96 RON
Data publicării
20.07.2020 00:00
Data finalizării
23.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

46.579,96 RON

din 46.579,96 RON estimat