Atribuită
Cumpărare directă
1/ CLESTE COMBINAT CAP POLISAT 200MM LT 40012 - 1 buc x 15.13 lei 2/ LACAT ALAMA 50MM SOKO -1 buc x 21.85 lei 3/ TEU EGAL 20 MM PPR ALB - 3 buc x 0.42 lei 4/ DIBLU PP 10X50 - 15 buc x 0.08 lei 5/ SET FIXARE LAVOAR *10 - 2 buc x 5.04 lei 6/ SET BAIE PLASTIC - 2 set x 45.38 lei 7/ TEAVA SCURGERE 5/4/40/31+VENTIL SI SITA A750+A31 - 2 buc x 10.08 lei 8/ BENZI TEFLON 40MX19MM - 1 buc x 3.78 lei 9/ SURUB PT LEMN 6X60 MM CAP INECAT AMP PZ - 15 buc x 0.17 lei 10/ BATERIE LAVOAR EC-41 - 2 buc x 48.74 lei
- Număr anunț
- DA26006336
- Autoritate contractantă
- CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL RAMNICU SARAT (CUI 17649275)
- Furnizor / câștigător
- NOUA TEI COM SRL (CUI 5638078)
- Cod CPV
- 44190000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 264,29 RON
- Valoare atribuită
- 264,29 RON
- Data publicării
- 21.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.