Atribuită
Cumpărare directă
Serviciu de conectivitate Ethernet punct-la-punct pe support de fibra optica, permanent, simetric, dedicat si transparent, intre doua puncte terminale, viteza de 500 Mbps Service Level Agreement: 99% Monitorizarea proactiva detecteaza orice incident, chiar inainte ca existenta unei probleme tehnice de functionare sa poata fi sesizata de catre Client Pret: 2500 RON( fara TVA) pana la data de 31.12.2020 cu posibilitate de prelungire pe inca 4 luni
- Număr anunț
- DA26008022
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 5 (CUI 17104480)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
- Cod CPV
- 72318000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.000 RON
- Valoare atribuită
- 15.000 RON
- Data publicării
- 21.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.