Atribuită Cumpărare directă

Date tehnice Brand: HECHT Tip motor: benzina, Briggs & Stratton XR950 Capacitate cilindrica: 208 cm3 Lungimea maxim? a lemnului este de 635 mm Presiune maxim? 22 t Greutate: 225 kg Dimensiuni colet: 1800 x 590 x 830 mm Dispozitivul de separare este amplasat pe un sasiu si ofera posibilitatea de a conecta tractorul, bicicleta, etc., astfel incat sa poata fi usor manipulat. Hecht 6422 poate fi folosit in pozitie verticala.

Număr anunț
DA26008094
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA BUDACU DE SUS (CUI 28189415)
Furnizor / câștigător
DYNAMIC TOOLS SRL (CUI 10137316)
Cod CPV
43830000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.444,54 RON
Valoare atribuită
7.444,54 RON
Data publicării
21.07.2020 00:00
Data finalizării
22.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.444,54 RON

din 7.444,54 RON estimat