Atribuită Cumpărare directă

Autoritatea contractata necesita achizitia a 1 bucata Laptop. Descriere : laptop DELL Inspiron 3593, Intel Core i7-1065G7 pana la 3.9GHz, 15" Full HD, 8GB, SSD 512GB, NVIDIA GeForce MX230 2GB, Ubuntu, negru. Garantie conform certificat de garantie produs.

Număr anunț
DA26007964
Autoritate contractantă
UNITATEA ADMINISTRATIV TERITORIALA A COMUNEI GEMENELE (CUI 4721301)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.520,92 RON
Valoare atribuită
2.520,92 RON
Data publicării
21.07.2020 00:00
Data finalizării
22.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.520,92 RON

din 2.520,92 RON estimat