Atribuită Cumpărare directă

Achiziție cursuri școală de șoferi cat. B - 25 participanți în vederea desfășurării activităților în cadrul proiectului FRUMOSS - Formarea Resurselor Umane, Mediere, Orientare și Servicii Sociale, POCU/140/4/2/115113, pregatire teoretica si practica, carburant inclus.

Număr anunț
DA26023258
Autoritate contractantă
ASOCIAȚIA CENTRUL DIECEZAN CARITAS IASI (CUI 4488681)
Furnizor / câștigător
AUTO VETA MIXT S.R.L. (CUI 28628448)
Cod CPV
80411200-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37.827,25 RON
Valoare atribuită
37.827,25 RON
Data publicării
23.07.2020 00:00
Data finalizării
24.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.827,25 RON

din 37.827,25 RON estimat