Atribuită Cumpărare directă

CARTUS TONER BLACK ORIGINAL LEXMARK, COD OEM B222000, 1.200 PAG, LEXMARK MB2236ADW Pentru detalii suplimentare va rog sa sunati la nr de tel. 0742402283 sau sa trimiteti un e-mail la adresa vanzari@itprint.ro. Pers. contact: George Damalan

Număr anunț
DA25989891
Autoritate contractantă
COMPANIA DE INVESTITII SI DEZVOLTARE SECTOR 1 S.A (CUI 40311936)
Furnizor / câștigător
SMART CLOUD COMPANY SRL (CUI 35081199)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.578,50 RON
Valoare atribuită
1.578,50 RON
Data publicării
17.07.2020 00:00
Data finalizării
20.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.578,50 RON

din 1.578,50 RON estimat