Atribuită Cumpărare directă

Revizie timpurie , auto motorizare diesel conform devizului de ofertă nr. DE0919026/21.07.2020 și certificatului de control cu nr.110047543/21.07.2020 pentru BC 30 PLB din dotarea POLIȚIEI LOCALE BACĂU , AUTOUTILITAR care se află în perioada de garanție ca urmare a faptului că a fost achiziționat în decembrie 2018

Număr anunț
DA26024410
Autoritate contractantă
POLITIA LOCALA A MUNICIPIULUI BACAU (CUI 27993380)
Furnizor / câștigător
DAREN AUTOMOBILE S.R.L. (CUI 15934070)
Cod CPV
50112000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
447,89 RON
Valoare atribuită
447,89 RON
Data publicării
23.07.2020 00:00
Data finalizării
23.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

447,89 RON

din 447,89 RON estimat