Atribuită Cumpărare directă

Aceasta achizitie tine loc de comanda ferma si s-a initiat in baza referatului nr. 16964/21.07.2020 formulat de Comp. de Diagnostic Molecular Covid Odobescu. Adresa de livrare: Magazia de materiale - Timisoara, Bdul 16 Decembrie 1989 nr. 22-24 Aceste produse vor fi achitate din fonduri pe P.N. 1.2 Program national de supraveghere si control al bolilor transmisibile prioritare

Număr anunț
DA26022792
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
Furnizor / câștigător
SORIMED & DENTAL SRL (CUI 29444257)
Cod CPV
42924720-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
156 RON
Valoare atribuită
156 RON
Data publicării
23.07.2020 00:00
Data finalizării
23.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

156 RON

din 156 RON estimat