Atribuită Cumpărare directă

Achizitia de 160 topuri de hartie alba A4, cu caracteristicile 80 gr/mp, pentru imprimantele si copiatoarele din cadrul Primariei comunei Budesti, judetul Valcea.

Număr anunț
DA26000151
Autoritate contractantă
Comuna Budesti (CUI 2574085)
Furnizor / câștigător
UNCLE SAM SERVICE SRL (CUI 16099955)
Cod CPV
30197643-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.084,80 RON
Valoare atribuită
2.084,80 RON
Data publicării
21.07.2020 00:00
Data finalizării
22.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.084,80 RON

din 2.084,80 RON estimat