Atribuită Cumpărare directă

5995991115114 EUROPORTAL 35/92/16 BUC 1.00*42.86 7290012754593 CILINDRU SIG 45*45 FREZARE BUC 1.00*39.50 7290012754579 CILINDRU SIGURANTA FREZARE A01 FN 35*35 BUC 1.00*31.93 6984000079355 MANER USA ALB-MARO 85-92/25 BUC 1.00*29.41 mai putin

Număr anunț
DA26023389
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara Cluj Napoca (CUI 4288381)
Furnizor / câștigător
DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
Cod CPV
44316510-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
143,70 RON
Valoare atribuită
143,70 RON
Data publicării
23.07.2020 00:00
Data finalizării
23.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

143,70 RON

din 143,70 RON estimat