Atribuită
Cumpărare directă
buc 1 51B2H00 Cartus pentru Lexmark MX 417de, capacitate 8.500 pagini 642.96 pret unitar buc 1 51B2H00 Cartus pentru Lexmark MX 417de, capacitate 8.500 pagini 642.96 pret unitar buc 2 45862840 Cartus toner OKI negru TONER-MC853/MC873 cod 45862840; capacitate 7000 pag 207.76 pret unitar buc 1 45862839 Cartus toner OKI cyan TONER-MC853/MC873 cod 45862839; capacitate 7.300 pag 480.9 pret unitar buc 1 45862838 Cartus toner OKI magenta TONER-MC853/MC873 cod 45862838; capacitate 7.300 pag 480.9 pret unitar buc 1 45862837 Cartus toner OKI yellow TONER-MC853/MC873 cod 45862837; compatibil cu MC853/MC873, capacitate 7.300 pag 480.9pret unitar
- Număr anunț
- DA26016767
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01836 (CUI 27036839)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.144,14 RON
- Valoare atribuită
- 3.144,14 RON
- Data publicării
- 23.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.