Atribuită Cumpărare directă

Achiziție cursuri școală de șoferi cat. C, CE - 25 participanți în vederea desfășurării activităților în cadrul proiectului FRUMOSS - Formarea Resurselor Umane, Mediere, Orientare și Servicii Sociale, POCU/140/4/2/115113, pregatire teoretica si practica, carburant inclus.

Număr anunț
DA26023184
Autoritate contractantă
ASOCIAȚIA CENTRUL DIECEZAN CARITAS IASI (CUI 4488681)
Furnizor / câștigător
AUTO IORDACHE SENIOR S.R.L. (CUI 33632755)
Cod CPV
80411200-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
86.037 RON
Valoare atribuită
86.037 RON
Data publicării
23.07.2020 00:00
Data finalizării
24.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

86.037 RON

din 86.037 RON estimat