Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare RCA autovehicul VW Transporter, conform comanda 1375/21.07.2020 Asigurare RCA pentru asigurat persoana juridica, unitate a statului, medicala sau invatamant, pentru 1 autoturism inmatriculata, in Romania,Bucuresti, marca VW Transporter, 2461 cmc, 96 kw, 3000 kg Clasa BM: B7 Perioada de asigurare 12 luni, inceput valabilitate asigurare: iulie 2020 Prima de asigurare se recalculeaza la data emiterii politei, in functie de tariful in vigoare de la acea data si de istoricul daunelor. Riscuri asigurate-conform legislatiei in vigoare

Număr anunț
DA26015501
Autoritate contractantă
CENTRUL DE PROIECTE CULTURALE AL MUNICIPIULUI BUCURESTI - ARCUB (CUI 9658744)
Furnizor / câștigător
GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
923,76 RON
Valoare atribuită
923,76 RON
Data publicării
22.07.2020 00:00
Data finalizării
23.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

923,76 RON

din 923,76 RON estimat