Atribuită
Cumpărare directă
SISTEM de LUMINI: 20 bucăți wash LED, 12 bucăți moving head XR 440, 15 bucăți sharpy, 12 bucăți flood LED, 12 bucăți Fresnel 2 kW, 10 bucăți ETC, 4 bucăți blinder, pupitru lumini, distributie curent, conectică semnal; • SISTEM SONORIZARE: sistem amplificare sunet tip Line Array, 8 sub, 8 monitoare amplificare instrumente artisti in regim live, conectică semnal audio; • Ecran LED: rezolutie 3.9 mm, dimensiune 6 x 4 m, 2 ecrane laterale 4 x 2.5 m pentru desfășurarea proiectului cultural FESTIVALUL INTERNATIONAL CANTECELE MUNTILOR care se va desfasura in Piata Mare Sibiu, începând cu data de 29 iulie pana la data de 3 august 2020.
- Număr anunț
- DA26020113
- Autoritate contractantă
- CJCPCT CINDRELUL JUNII SIBIULUI (CUI 12004626)
- Furnizor / câștigător
- SET UP SRL (CUI 17702794)
- Cod CPV
- 98300000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 47.000 RON
- Valoare atribuită
- 47.000 RON
- Data publicării
- 23.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.