Atribuită Cumpărare directă

SE DORESTE ACHIZITIE URMATOARELOR PORDUSE:DOZATOR DEZINFECTANT MAINI CU PEDALA M1156D 1X500; HYGIENIUM GEL ANTIBACTERIAN SI DEZINFECTANT 1000ML 5X69,92; SOFT CARE DES SPRAY H5 20LITRI 1X591,01; MASCA DE PROTECTIE 50BUC/SET 3X58,99

Număr anunț
DA26020270
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL TARGU JIU (CUI 40948026)
Furnizor / câștigător
MERTECOM SRL (CUI 18509431)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.617,58 RON
Valoare atribuită
1.617,58 RON
Data publicării
23.07.2020 00:00
Data finalizării
24.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.617,58 RON

din 1.617,58 RON estimat