Atribuită Cumpărare directă

SCA-560000 Dispensere de sapun lichid si spray - 4 bucati x 24.5 ron fara TVA SCA-681000 dozator hârtie igienică rolă SmartOne®Mini alb - 4 bucati x 34.3 ron fara TVA

Număr anunț
DA26022559
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
Furnizor / câștigător
BUNZL ROMANIA S.R.L. (CUI 8808509)
Cod CPV
42968000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
235,20 RON
Valoare atribuită
235,20 RON
Data publicării
23.07.2020 00:00
Data finalizării
24.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

235,20 RON

din 235,20 RON estimat