Atribuită Cumpărare directă

5 buc. x 1 l Dezinfectant NOCOLYSE pentru suprafete si microaeroflora prin nebulizare cu aparatul Nocospray bactericid, virucid, fungicid, levuricid, mycobactericid, tuberculocid si sporicid- 1 ml/mc acopera intreg spectru in 60 min - - ambalare: bidon 1 litru -1 Litru Nocolyse dezinfecteaza 1000 mc - pe baza de peroxid de hidrogen (substanta activa) - se aplică prin nebulizare - dezinfecteze in acelasi timp si suprafetele si microaeroflora - formeze particule de ceata uscata de max 5microni - solutie gata preparata - biodegradabil - nu pateaza, nu corodeaza, nu decoloreaza - nu produce rezistenta bacteriana - nu necesite stergere, clatire, aerisire - spectru larg de actiune cf EN14885 in maxim 60 de minute Bactericid - EN 13727 EN 13697 Fungicid si Levuricid : EN 13624 EN 13697 Micobactericid : EN 14348 Virucid: EN 14476 Sporicid: EN 13704 - Bacillus cereus, C Diff, sporogenes, Bacilus Subtilistestare pe C. Difficile) - teste de eficacitate care demonstreaza legatura dintre substanta si aparatul de micronebulizare - teste de Microaeroflora efectuate in practica cf NFT72281 Aviz BIOCID emis de MS Nr 1501BIO/02/01.20

Număr anunț
DA26002314
Autoritate contractantă
Comuna Tulucesti (CUI 3553307)
Furnizor / câștigător
BIO HYGIENE SRL (CUI 29674809)
Cod CPV
39811200-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
21.07.2020 00:00
Data finalizării
21.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat