Atribuită
Cumpărare directă
-Abonament lunar (EUR fara TVA) 4 €/SIM /19.40 lei/SIM Trafic inclus / SIM Tarif aditional ( EUR/LEI fara TVA /min;/SMS;/MB) National Minute in retea nelimitat 0.00 €/0.00 lei Minute in afara retelei nelimitat 0.00 €/0.00 lei SMSuri in retea nelimitat 0.00 €/0.00 lei SMSuri in afara retelei - 0.05 €/0.24 lei Total valoarea lunara contract (fara TVA) 12 euro/58.20 lei Total valoarea lunara contract (TVA inclus) 14.26 euro/69.25 lei 3x Telefon NOKIA 150 Dual SIM INCLUS Perioada contractuala 12 LUNI 1 EURO = 4.8500 Lei
- Număr anunț
- DA26006358
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII NATIONALE - U.M.02275 BALTATESTI (CUI 6247787)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
- Cod CPV
- 64212000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 698,40 RON
- Valoare atribuită
- 698,40 RON
- Data publicării
- 21.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.