Atribuită
Cumpărare directă
ATCC 25922, ATCC27853, ATCC 29212, ATCC22019, ATCC14028, ATCC 25923 CONTROL INTERN *TULPINI MICROBIOLOGICE - Salmonella typhimurium ATCC 14028/NCTC 12023, fl x10 probe comprimate (discuri), U.F.C. intre 10^6-10^9, liofilizate, hidrosolubile, ce se inoculeaza direct pe suprafata mediilor solide sau se dizolva in mediile lichide adecvate; se pastreaza la congelator, cod L37RS1049-10 - CEL MAI MIC PRET SICAP! mai putin CONTROL INTERN *TULPINI MICROBIOLOGICE - Pseudomonas aeruginosa ATCC 27853/NCTC 12903, fl x10 probe comprimate (discuri), U.F.C. intre 10^6-10^9, liofilizate, hidrosolubile, ce se inoculeaza direct pe suprafata mediilor solide sau se dizolva in mediile lichide adecvate; se pastreaza la congelator, cod L37RS1041-10 - CEL MAI MIC PRET SICAP! mai putin *CONTROL INTERN *TULPINI MICROBIOLOGICE - Staphylococcus aureus ATCC 25923/NCTC 12981, fl x10 probe comprimate (discuri), U.F.C. intre 10^6-10^9, liofilizate, hidrosolubile, ce se inoculeaza direct pe suprafata mediilor solide sau se dizolva in mediile lichide adecvate; , cod L37RS1051-10 - CEL MAI MIC PRET SICAP! mai putin *CONTROL INTERN *TULPINI MICROBIOLOGICE - Candida parapsilosis ATCC 22019/NCPF 8334, fl x10 probe comprimate (discuri), U.F.C. intre 10^6-10^9, liofilizate, hidrosolubile, ce se inoculeaza direct pe suprafata mediilor solide sau se dizolva in mediile lichide adecvate; cod L37RS1087-10 - CEL MAI MIC PRET SICAP! mai putin VALABILITATEA PRODUSELOR SA FIE MINIM PANA LA 31.12.2020
- Număr anunț
- DA26004226
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC MUNICIPAL CLUJ-NAPOCA (CUI 4547117)
- Furnizor / câștigător
- TODY LABORATORIES INT. SRL (CUI 4134935)
- Cod CPV
- 33698100-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.104 RON
- Valoare atribuită
- 1.104 RON
- Data publicării
- 21.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.