Atribuită
Cumpărare directă
Sonde IOT dublu lumen Marimi ale sondei: - 26, 28,31, 32, 35, 37, 39, 41 Fr stanga - 26, 28,31, 32, 35, 37, 39, 41 Fr dreapta Continutul trusei: - 2conectoare in unghi drept cu rotatie si port pt. fibra bronhoscop - 1 adaptor Carlens (Y paralel) - 2 sonde aspiratie bronsica 12 Fr cu vacuum control si marker radioopac - 1 Sonda endobronsica dublu lumen cu urmatoarele caracteristici: Material: PVC transparent termosensibil si tratat antistatic Sonda curbata fiziologic - 1 Mandren de aluminiu - 2 Balonase (traheal si bronsic) de joasa presiune - Balonasul bronsic in forma de S - Balonase de asistare care sa corespunda codului de culoare (bronsic si traheal) - 3 Inele-marker de opacitate raze X (la capatul distal , deasupra balonasului bronsic si in jurul orificiului de deschidere a lumenului traheal) lungimea optima 420mm)
- Număr anunț
- DA26005622
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Dr. I. Cantacuzino (CUI 4203490)
- Furnizor / câștigător
- ROMBIOMEDICA SRL (CUI 8936885)
- Cod CPV
- 33141641-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.950 RON
- Valoare atribuită
- 1.950 RON
- Data publicării
- 21.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.