Atribuită
Cumpărare directă
1 15623 3 BURGHIU BETON SDS PLUS 6X100X160 Buc 5 11.34 56.7 10.773 2 15626 4 BURGHIU BETON SDS PLUS 8X100X160 Buc 5 15.13 75.65 14.3735 3 15973 9 BURGHIU BETON SDS PLUS 12X250X310 Buc 3 35.29 105.87 20.1153 4 16316 3 BURGHIU BETON SDS PLUS 14X220X300 Buc 4 37.82 151.28 28.7432 5 23645 4 BURGHIU BETON SDS PLUS 6.5X200X260 Buc 5 27.31 136.55 25.9445 6 15622 6 BURGHIU BETON SDS PLUS 6X50X110 Buc 5 10.5 52.5 9.975 7 16934 9 BURGHIU BETON SDS PLUS 8X250X310 Buc 5 28.99 144.95 27.5405 8 15627 1 BURGHIU BETON SDS PLUS 8X150X210 Buc 5 17.65 88.25 16.7675 9 15628 8 BURGHIU BETON SDS PLUS 10X100X160 Buc 5 17.65 88.25 16.7675 10 16709 3 BURGHIU BETON SDS PLUS 18X400X450 Buc 1 83.19 83.19 15.8061 11 15643 1 BURGHIU BETON SDS PLUS 16X400X450 Buc 1 76.05 76.05 14.4495 12 18687 2 BURGHIU BETON SDS PLUS 10X250X310 Buc 5 27.73 138.65 26.3435 13 9565CVRX2 POLIZOR UNGHIULAR 1400W Buc 2 473.95 947.9 180.101 14 MULTIMETRU DIGITAL UT131D Buc 1 57.56 57.56 10.9364 15 44E141 LAMPA LIPIT 190G Buc -2 81.09 -162.18 -30.8142 16 MULTIMETRU UNIV UT15C Buc -1 151.68 -151.68 -28.8192 17 22383 6 BURGHIU SDS MAX 32X520 ENDURO Buc 1 341.18 341.18 64.8242 18 WP1680 BURGHIU BETON SDS PLUS 16X800/740 Buc 1 32.77 32.77 6.2263 19 PANASONIC PRIZA DUBLA SHUKO P-AS2 Buc 100 11.34 1134 215.46 20 2112000 BANDA IZOL.211 GALBEN/VERDE Buc 20 2.94 58.8 11.172 21 2112001 BANDA IZOL.211 NEAGRA Buc 20 2.94 58.8 11.172 22 2112003 BANDA IZOL.211 ALBASTRA Buc 20 2.94 58.8 11.172 23 2112005 BANDA IZOL.211 ALBA Buc 20 2.94 58.8 11.
- Număr anunț
- DA26023330
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02480 CAMPULUNG MOLDOVENESC (CUI 4327294)
- Furnizor / câștigător
- ALBERTEMMA SRL (CUI 18480050)
- Cod CPV
- 44512000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.691,44 RON
- Valoare atribuită
- 3.691,44 RON
- Data publicării
- 23.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.