Atribuită
Cumpărare directă
40 m sfoara , 1.49 kg folie, 8 m teava ppr 20 insertie, 1 buc stecher legrand, 3m cablu 3*1.5, 20 buc diblu 6 universal, 0.02 buc surub pal 3.5*45, 2 buc diblu 8*100, 2 buc surub pal 5*100, 1 buc cot talpa ppr, 8 buc cot 20 90, 6 buc cleme ppr 20, 2 buc teu 20 ppr, 2 buc teu 20 fi ppr, 1 buc robinet giac 1/2, 2 ppr rac holender20*1/2 f, 3 buc roninet coltar, 4 buc niplu 1/2 zn, 8 buc oxid rosu, 5 buc traf 110cm , 1 buc manere
- Număr anunț
- DA26010877
- Autoritate contractantă
- COMUNA BUDEASA (CUI 4469566)
- Furnizor / câștigător
- ANDICOM CATY 2003 SRL (CUI 15351565)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 256,97 RON
- Valoare atribuită
- 256,97 RON
- Data publicării
- 22.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.