Atribuită
Cumpărare directă
Crucibles, aluminium; Aluminum is the standard DSC crucible material up to 640 °C. For solids, liquids and powder samples and excellent DSC performance.Standard, aluminium crucible with lid and pin. Capacity 40 µl, Diam.and height - 6×1,6 mm. METN00027331 100buc Mettler-Toledo 1647.06 2 Poloxamer 407 purified, non-ionic Synonym: Poly(ethylene glycol)-block-poly(propylene glycol)-block-poly(ethylene glycol) 16758-250G 250gr Sigma Aldrich 469.67 3 Kolliphor® P 188 Synonym: Lutrol® F68, Poloxamer 188, Poly(ethylene glycol)-block-poly(propylene glycol)-block-poly(ethylene glycol) 15759-1KG 1kg Sigma Aldrich 434.17 4 Itraconazole ≥99% Supplier: Acros Organics ACRO452870050 5gr Acros Organics 493.12
- Număr anunț
- DA26025771
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
- Cod CPV
- 33696300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.044,02 RON
- Valoare atribuită
- 3.044,02 RON
- Data publicării
- 24.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.