Atribuită Cumpărare directă

Furtun Hidraulic DN10-2SN Lung 4000 mm = 1 buc Furtun Hidraulic DN10-2SN Lung 1000 mm = 2 buc Cupla hidraulica PPV3 M20x1,5 AGT - Metric exterior = 1 buc

Număr anunț
DA26017296
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU PAJISTI (I.C.D.P.) (CUI 1091473)
Furnizor / câștigător
EURO BUSINES SRL (CUI 14285625)
Cod CPV
44165100-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
333,50 RON
Valoare atribuită
333,50 RON
Data publicării
23.07.2020 00:00
Data finalizării
24.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

333,50 RON

din 333,50 RON estimat