Atribuită Cumpărare directă

M-3000 BUC. L- 8000BUC. ACHIZITIA TINE LOC DE COMANDA

Număr anunț
DA26005304
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal "Dr. Gheorghe Marinescu" Tarnaveni (CUI 4322386)
Furnizor / câștigător
MERCATOR MEDICAL SRL (CUI 18547761)
Cod CPV
18424300-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.850 RON
Valoare atribuită
3.850 RON
Data publicării
21.07.2020 00:00
Data finalizării
22.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.850 RON

din 3.850 RON estimat