Atribuită
Cumpărare directă
masti chirurgicale unica folosinta cu trei 3 pliuri cu elastic MASK 3 straturi Masti de protectie faciala pentru uz cilvil, de unica folosinta, din material netesut din 3 straturi. Dispune de 3 pliuri, prindere cu elastic dupa ureche si fixator nazal integrat, asigurand filtrare optima si o respiratie libera. Grad de filtrare bateriana(BFE)>95% Permeabilitate respiratorie < 49pa Dimensiune masca 17.5cm x 9.5cm Ambalare: 50 buc/cutie Produsele vor fi insotite de certificate/avize de conformitate .
- Număr anunț
- DA26024698
- Autoritate contractantă
- AUTORITATEA PENTRU DIGITALIZAREA ROMANIEI (CUI 42283735)
- Furnizor / câștigător
- ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.200 RON
- Valoare atribuită
- 7.200 RON
- Data publicării
- 23.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.