Atribuită
Cumpărare directă
conductor FY albastru 65ml -conductor FY rosu 65 ml -Conductor FY verde/galben 65 ml -diferential 16A 10mA 4 buc -canal cablu maro 4m -canal cablu alb 20m - prize duble albe 3 buc -priza dubla maro 1 buc -racord flexibil 4 buc -cleme wago 10 buc -holsuruburi/dibluri 50 buc -cablu 3x1.5 5m
- Număr anunț
- DA26013363
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU (CUI 4323233)
- Furnizor / câștigător
- WORLD CENTER SRL (CUI 18247837)
- Cod CPV
- 31220000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.100 RON
- Valoare atribuită
- 1.100 RON
- Data publicării
- 22.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.