Atribuită
Cumpărare directă
DISC FRANA, Placute frana fata , BIELETA ANTIRULIU , BUCSA BARA STABILIZATOARE , CAP BARA , BIELETA DIRECTIE ,TAMPON MOTOR , VASELINA , CURATITOR FRANE , inlocuit discuri + placute frana fata , inlocuit bielete + capete bara , Geometrie roti , inlocuit tampon cv
- Număr anunț
- DA26018081
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA GALATI (CUI 12355295)
- Furnizor / câștigător
- CORZAH AUTO GROUP SRL (CUI 12136554)
- Cod CPV
- 50112000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 988,99 RON
- Valoare atribuită
- 988,99 RON
- Data publicării
- 23.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.