Atribuită
Cumpărare directă
Se va intocmi planul urbanistic zonal, pentru un teren identificat cu nr. cad 66198, avand o suparafata de 5.16 ha (51649 mp). Serviciile incluse in acest pret sunt urmatoarele: realizare documentatie PUZ, consultarea populatiei, intocmire documentatie si depunere pentru avize la APM si DSP si alte avize solicitate prin certificatul de urbanism. Costurile privind taxele solicitate de avizatori sunt suportate de catre beneficiar si nu fac parte din prezentul contract. Taxa RUR se va achita de catre beneficiar. Orice alte studii solicitate de catre avizatori se vor intocmi separat, de catre persoane autorizate in domeniile respective, costurile acestora se suporta de catre beneficiar si vor face obiectul altui contract.
- Număr anunț
- DA26024284
- Autoritate contractantă
- Comuna Sinmartin (CUI 4641296)
- Furnizor / câștigător
- POTARHI CONCEPT SRL (CUI 37495570)
- Cod CPV
- 71410000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.500 RON
- Valoare atribuită
- 6.500 RON
- Data publicării
- 23.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.