Atribuită Cumpărare directă

Limitatoare de viteza K200 avand dimensiunile 500x400x45

Număr anunț
DA26023083
Autoritate contractantă
COMUNA GURA VITIOAREI (PRIMARIA) (CUI 2843965)
Furnizor / câștigător
DNC GENERATOR IMPEX SRL (CUI 28940350)
Cod CPV
38571000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.756,26 RON
Valoare atribuită
1.756,26 RON
Data publicării
23.07.2020 00:00
Data finalizării
24.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.756,26 RON

din 1.756,26 RON estimat