Atribuită
Cumpărare directă
5l dermomed sapun lichid-7buc 30 alufix saci 35l-12 buc 60l alufix 20l-6 buc aro 2x10 saci 24 l=4 set 500ml ajax pistol-4 buc 400ml mega sp mobila -6 buc 1l aro sol parchet-6 buc 55g sano blue--6 buc 2x50g peak od wc-3 buc 2x2l cif prof det univ-3 buc 700ml bref wc pro nature -6 buc th set 3 buc mop sint 90g
- Număr anunț
- DA26023669
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA JUDETEANA DE EVIDENTA A PERSOANELOR BACAU (CUI 17617060)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 498,08 RON
- Valoare atribuită
- 498,08 RON
- Data publicării
- 23.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.