Atribuită Cumpărare directă

nitromint aerosol 0.4mg/doza ,cerebrolysin sol inj/perf215.2 fi10mlx5/cutie, paracetamol infomed10mg/ml sol perf. pg x100mlx50/cutie,glucoza sol perf.5%x500ml/pgx20/cutie. PREZENTA ACHIZITIE TINE LOC DE COMANDA FERMA!

Număr anunț
DA26023741
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL ORSOVA (CUI 4484566)
Furnizor / câștigător
FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. (CUI 3572074)
Cod CPV
33690000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
913,43 RON
Valoare atribuită
913,43 RON
Data publicării
23.07.2020 00:00
Data finalizării
24.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

913,43 RON

din 913,43 RON estimat