Atribuită Cumpărare directă

LUCRARI DE SCIMBAR,E CALORIFER ,ROBINETI CALORIFER ,INTRERUPATOR, LUCRARI DE MONTAJ GALERII TIP SINA LUCRARI DE MONTAJ PAT CABLU ELECTRICTATE SI APLICAREA CABLURILOR PE PERETE

Număr anunț
DA25991606
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA FALCOIU (CUI 25284161)
Furnizor / câștigător
TEOALEX FLORCONSTRUCT SRL (CUI 30375070)
Cod CPV
45450000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.056,25 RON
Valoare atribuită
2.056,25 RON
Data publicării
17.07.2020 00:00
Data finalizării
19.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.056,25 RON

din 2.056,25 RON estimat